www.cvonline.hu

Német nyelven beszélő ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 530 napja lejárt

Szeretnél német nyelven beszélő ügyfélszolgálati munkatárs lenni az ország egyik legsikeresebb online webáruházánál?

Milyen feladataid lennének?

  • az oldal indulásához szükséges feladatok és fordítások végrehajtása,
  • a kereskedelmi tervekben előirányzott forgalmi és árrés tömegek teljesítése,
  • a részleg munkafolyamatainak a leírások alapján történő betartása,
  • a bejövő ügyfél telefonhívások és emailek lekezelése,
  • minél nagyobb forgalmat és jövedelmezőséget megcélzó magatartás,
  • új ügyfelek felkutatása, a kis- és nagykereskedelmi vásárlói kör bővítése,
  • a régiós piacok ár- és portfólió trendjeinek ismerete, riportolása,
  • tapasztalatok alapján javaslattétel a régió akcióira a Country Manager felé,
  • termékportfólió, szállíthatóság és árak kapcsán kapcsolattartás a termékmenedzsmenttel,
  • előirányzott szállítások kezdeményezése, kapcsolattartás a logisztikával,
  • a konkurenciakövetés kapcsán kapott tájékozódási feladatok elvégzése,
  • operatív termékadminisztrációs feladatok elvégzése a weboldalon,
  • ügyfél-reklamációk kezelése, az ügyfél-elégedettség megtartása.

Mit kérünk Tőled ezért cserébe?

  • kereskedelmi szakirányú végzettséget, vagy 1 év célirányos szakmai gyakorlatot,
  • társalgási szintű magyar vagy angol nyelvtudást,
  • a német nyelv felsőfokú vagy anyanyelvi szintű ismeretét,
  • csapatmunkára való hajlandóságot,
  • terhelhetőséget, kiváló kommunikációs készséget, ügyfélorientáltságot,
  • proaktivitást, tanulékonyságot, önállóságot.

Mit kínálunk Neked?

  • versenyképes jövedelmet (fix jövedelem+havi bónusz+cafeteria),
  • kihívást jelentő felelősségteljes munkakört,
  • szakmai fejlődési lehetőséget,
  • fiatal, dinamikus csapatban való munkavégzést.

Hol fogsz dolgozni?

Budapesten a III. kerületben, az Extreme Digital székhelyén.

Hogyan tudsz jelentkezni?

fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal,

KIZÁRÓLAG a pozíció és a kereseti igény megjelölésével az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német