www.cvonline.hu

Német kereskedelmi koordinátor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2016.10.14.
Hirdetés azonosító: 1060851

Neves hazai online és offline kereskedelemmel foglalkozó partnerünkhöz keresünk kereskedelmi koordinátori pozícióba németül tárgyalási szinten beszélő, talpraesett munkatársat.

Feladatok:

-Felelősség a teljes német piac ellátásáért
-A kereskedelmi tervekben megfogalmazott forgalmi és árréstömegek teljesítése
-A régiós piac trendjeinek ismerete, versenytársak folyamatos figyelése, árszínvonal nyomon követése
-Regionális marketingkutatások végzése, javaslattételek marketingkommunikációs lehetőségek terén
-Regionális kereskedelmi tervek elkészítésében való részvétel
-Társosztályokkal való szoros együttműködés (TM, logisztika, pénzügy, marketing)
-Operatív ügyfélkezelés és új, potenciális partnerek felkutatása
-A régió anyanyelvi felületein a kommunikáció megszervezése, a weboldalon történő termékinformációk biztosítása
-Heti jelentések készítése a menedzsment felé
-A munkavégzés a budapesti irodában történik, a pozíció utazással nem jár

Elvárások:

-Tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban
-Kereskedelmi szakirányú végzettség vagy min. 1 év külkereskedelmi szakmai gyakorlat
-Online értékesítésben szerzett tapasztalat
-Erős koordinációs és kommunikációs készség

Amit kínálunk:

-Kihívást jelentő felelősségteljes munkakör
-Szakmai fejlődési lehetőség
-Fiatal, dinamikus, jó hangulatú csapat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a