www.cvonline.hu

NÉMET /FRANCIA /ROMÁN /LENGYEL PROJEKTMENEDZSER

  • A hirdetés 292 napja lejárt

NEMZETKÖZI TANÁCSADÓ CÉG

POZÍCIÓBA KERES MUNKATÁRSAT

Feladatok:

  • Teljes körű projekt menedzsment
  • Piaci elemzések elkészítése
  • Partner- és vevőkeresés ügyfeleink számára
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Szerződéses feltételek egyeztetése
  • Fordítás, tolmácsolás
  • Az elvégzett munka megfelelő dokumentálása, beszámolás

A pozícióhoz tartozó elvárások

  • A munkakörhöz tartozó idegen nyelv kitűnő, felsőfokú tárgyalóképes szintű ismerete
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség, gazdasági szakok előnyt jelentenek
  • Magabiztos számítógép használat
  • Dinamikus, felelősségteljes személyiség, jó kommunikációs képességek

Előnyt jelent:

  • Projekt menedzsment, tanácsadás, vagy sales területén szerzett tapasztalat
  • Gazdasági szövegek fordításában szerzett tapasztalat
  • Egy másik európai nyelv ismerete (elsősorban: angol, német, vagy orosz)

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi csapat
  • Kitűnő munkavégzési körülmények
  • Lehetőség utazásra
  • Változatos, folyamatos kihívást jelentő feladatok
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Jelentkezését fotóval, motivációs levéllel és fizetési
elképzeléssel együtt az alábbi e-mail címre küldje.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő