www.cvonline.hu

Német fordító-Somogy megye

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2015.10.15.
Hirdetés azonosító: 977742
lejárt

Stabil német nyelvtudással rendelkező munkatársat keresünk Somogy megyei termelő cég részére, fordító és adminisztratív feladatok ellátására.

Német nyelvű kapcsolattartó

A legfontosabb feladatok:

  • Napi kapcsolattartás telefonon és írásban a partnerekkel, vevőkkel
  • A termeléshez kötődő dokumentációk fordítása
  • Adminisztratív teendők
  • Folyamatos egyeztetés a német vezetőkkel

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Aktív német nyelvismeret szóban és írásban
  • Magabiztos informatikai ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség, problémamegoldó szemlélet

Előny:

  • Termelő cégnél szerzett tapasztalat
  • Fordító tapasztalat

Amit Megbízónk ajánl:

  • Igényes munkakörnyezet
  • Hosszú távú lehetőség, stabilitás
  • Irodai munkaidő
  • Béren kívüli juttatások
  • Azonnali munkába állás

A munkavégzés helye:

  • Kapoly

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, és jelentkezni kíván, várjuk magyar és német nyelvű pályázatát az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése. Kérjük, az e-mail tárgyában tüntesse fel a pozíció nevét ,,Német nyelvű kapcsolattartó,,

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu