www.cvonline.hu

Német nyelvű Ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 126 napja lejárt

Ha szereted a pörgést, ha szeretnél része lenni egy nemzetközi vállalat, mozgalmas irodai világának, ha szeretnél profi szakembereinkkel egy dinamikus csapatban dolgozni, akkor csatlakozz hozzánk az alábbi munkakörben:

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Ügyféltámogatás telefonon és csetes felületen keresztül
  • Beérkező hívások fogadása, ügyfelek problémáinak rögzítése, professzionális kezelése
  • Vevői rendelések rögzítése vállalatirányítási rendszerben
  • Vevői rendelések nyomon követése, vevői reklamációk kezelése
  • Németországi központunkkal napi szintű kapcsolattartás, ügyintézés
  • Fordítási, tolmácsolási feladatok ellátása
  • A bonyolultabb hívások továbbítása a következő szint felé
  • Kiállításokon, vásárokon való aktív részvétel

ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban
  • Minimum 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Jó stressztűrő képesség
  • Proaktív és pozitív gondolkodás
  • Ügyfél-orientált hozzáállás
  • Felhasználói szintű IT ismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Nagyfokú önálló és felelős munka, komoly háttértámogatással
  • Korszerű technológiai környezet, stabil munkahely
  • Változatos munkafeladatok
  • Versenyképes jövedelem, éves bónusz, továbbképzési lehetőség

ELŐNYT JELENT:

  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Elhivatottság, szorgalom

Jelentkezés módja: Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát, bérigénye megjelölésével az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva küldeni. Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni pozíció pontos megnevezését: Német és angol nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs.

Helyek Pécs
Kategória IT / Informatika
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német