www.cvonline.hu
Német és Angol nyelvű kapcsolattartó (Customer Service)
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.29.
Jelentkezési határidő: 2016.12.05.
Hirdetés azonosító: 1095498

Szeretnéd napi szinten használni a német és angol nyelvtudásod és egy nemzetközi hátterű cégnél kamatoztatni a tehetséged?

Légy egy országokon átívelő csapat tagja  és indítsd el karriered egy dinamikusan fejlődő multinacionális vállalatnál!

Ne gondolkodj tovább, jelentkezz, és próbáld ki magadat egy új környezetben!

Feladatok:

  • Napi kapcsolattartás a cég német partnereivel, hívásaik - emaileik fogadása, utánkövetése
  • Egyszerű, felhasználói szintű technikai problémák megoldása
  • Felhasználókkal való kapcsolattartás, információ - és segítségnyújtás
  • Aktív együttműködés a belső szakmai csapattal
  • Ügyfélkapcsolattartási folyamat managelése, kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Folyékony,aktív, magas szintű Német és kommunikációképes Angol nyelvtudás
    (A Német nyelvet szóban és írásban, az Angol nyelvet inkább írásban kell használni)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs képesség, nyitottság
  • Rendszerszemlélet
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Rugalmasság

Ügyfélszolgálati tapasztalat előny, de nem feltétel – fejlődésedet folyamatos tréningekkel és tanulási támogatással biztosítja a cég.

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (cafeteria-val kiegészítve)
  • Folyamatos tréningek, fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, támogató, összetartó csapat
  • Modern munkakörnyezet

A munkakörbe NEM tartozik sales tevékenység vagy cold callozás.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.