www.cvonline.hu

Nem-termelési anyagbeszerző

  • A hirdetés 7 napja lejárt

A Hanon Corporation a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 40 gyártó üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik.

Magyarországi gyártóüzeme a Hanon Systems Hungary Kft. SZÉKESFEHÉRVÁRON klímakompresszorokat, hűtőközeg-továbbító rendszereket, hőszivattyú- és vízszelepet, valamint pumpákat gyárt a legnevesebb autómárkák számára több, mint 25 éve.

Jelenleg a következő pozícióba keresünk kollégát a Beszerzés területére:

(Székesfehérvár)

Legfontosabb munkaköri feladatok

  • Beszerzési igények feldolgozása
  • Piackutatások lebonyolítása, ill. a szükséges ártárgyalások lefolytatása
  • Indirekt anyagok és szolgáltatások beszerzése, megrendelések kiadása
  • Beszállítói költségek optimalizálása
  • Beszerzési projektekben való részvétel
  • Költségcsökkentési projektek kidolgozása
  • Szerződések előkészítése, szerződések követése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, beszállítókkal és szolgáltatókkal

A pozíció betöltéséhez szükséges végzettségek, tapasztalatok és ismeretek

  • Felsőfokú végzettség (közgazdaság v. beszerzés v. logisztika v. kereskedelmi v. műszaki területeken)
  • Min. 3 éves beszerzési tapasztalat
  • Tárgyalási/kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatási rendszer
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Magasan képzett szakmai csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el önéletrajzát, valamint végzettségét igazoló dokumentumokat.

Hanon Systems Hungary Kft.
Répásy Szilvia

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Logisztikai menedzser
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser, Beszerző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol