www.cvonline.hu

Nehézgépkezelő

  • A hirdetés 116 napja lejárt

Tatai telephelyű, földmunkavégzéssel foglalkozó cég

nehézgépkezelőket

keres március elejei kezdéssel az ország egész területére, dekádos (2 hetes hazajárós) munkarendbe

Elvárások:

  • ÚJ típusú gépkezelői jogosítvány

Betöltendő munkakörök:

  • gréderes (ATS, lézervezérlés ismeret szükséges!)
  • dózeres
  • láncos kotrós

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű- bejelentett munkaviszony,
  • versenyképes jövedelem,
  • útiköltség térítés
  • szállás biztosítása

Jelentkezni lehet e-mailen az alábbi e-mail címen, vagy munkanapokon 7:00-15:00 között a 0630/682-5783 és 0630/222-8829-es telefonszámon.