www.cvonline.hu

NEHÉZGÉPKEZELŐ

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Fenntartási Főmérnöksége

munkakörbe munkatársat keres, szentendrei munkavégzési hellyel.

Feladatai:

  • Közüzemi vízellátó hálózaton lévő hibahelyek munkagéppel történő feltárása és tehergépjárművel történő anyag szállítási feladatok elvégzése,
  • Munkalapok, menetlevelek, anyagkiírások, egyéb a munkavégzéssel kapcsolatos dokumentumok pontos, naprakész vezetése,
  • Hibaelhárításhoz szükséges kisebb szerelési feladatok elvégzése,
  • Munkaidőn kívüli időszakban  műszaki készenlétben való részvétel, a szolgáltatás biztosítása érdekében.

Feltételek:

  • Szakmunkás végzettség,
  • Építő- és anyagmozgató gépkezelői végzettség,
  • Nehézgépkezelői jogosítvány (1111 traktoralapú univerzális földmunkagép; 4511 hidraulikus és homlokrakodó),
  • B, C kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • Nehézgépkezelő tapasztalat, gyakorlat.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, 2016. október 21-ig az alábbi e-mail címen lehet.

DMRV ZRt.

Munkavégzés helye Szentendre
Kategória Építés / Ingatlan, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Szentendre