www.cvonline.hu

NEHÉZGÉPKEZELŐ

  • A hirdetés 372 napja lejárt

A munkakör betöltésének feltételei, elvárások:

  • nehézgépkezelő OKJ-s bizonyítvány
  • 2016. 01. 01-től érvényes gépkezelői jogosítvány
  • kitartó és megbízható munkavégzés
  • 1-2 éves gyakorlat szükséges

A munkakör jellege:

  • Teljes munkaidő
  • folyamatos műszakos munkarend
  • fizikai munkakör
  • bérezés megegyezés szerint

A munkavégzés kezdete előreláthatóan 2016. július.

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Kombi láncos kotró, gumikerekes kotró, homlokrakodó munkagépekre

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:
Dunavarsányi indulással és érkezéssel, Magyarország területe

Kérjük, hogy az önéletrajzát és a bizonyítványok, valamint a gépkezelői jogosítvány másolatát csatolni szíveskedjenek.