www.cvonline.hu

NEHÉZGÉPKEZELŐ

  • A hirdetés 478 napja lejárt

Budapesti műszaki szolgáltató és karbantartó vállalat

munkatársat keres

Feladatok:

  • forgókotróval történő munkavégzés,
  • egyéb munkagépekkel való munkavégzés (konténeres, autómentő),
  • karbantartási, felújítási munkák ellátása

Elvárások:

  • OKJ-s nehézgépkezelői bizonyítvány (min. 1111; 1222; 4511)
  • több éves szakmai tapasztalat
  • jártasság építőipari és/vagy emelőgépek kezelésében
  • targoncavezetői engedély és gyakorlat
  • kommunális munkagépek és felépítmények kezelésében szerzett gyakorlat
  • B; C; E jogosítvány

Előnyt jelent:

  • tehergépkocsi karbantartási ismeretek, gyakorlat

Amit kínálunk:

  • stabil, folyamatosan fejlődő munkahely egy több éves múlttal rendelkező magyar tulajdonú vállalkozásnál
  • versenyképes fizetés
  • összetartó, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő