www.cvonline.hu

Nehézgépkezelő (Referenciaszám: LK-1266)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Jelentkezési határidő: 2015.07.26.
Hirdetés azonosító: 950773

Nehézgépkezelői jogosítvánnyal rendelkező munkatársat keresünk határozott időre leányfalui partnercégünk számára.

Feladatok:

- Caterpillar 428d kotró-rakodógép kezelése

A munkáltató ajánlata:

- munkavégzés hétfőtől péntekig

- azonnali kezdési lehetőség

- jó kereseti lehetőség

- a környező településekről a munkába járást támogatjuk

Elvárások:

- nehézgépkezelői OKJ-s bizonyítvány a hozzá tartozó 1111-es gépcsoport kóddal

- gépkezelői jogosítvány

- gépkezelésben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Leányfalu

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, referenciáit bérigénye megjelölésével! Kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (Nehézgépkezelő) és a pozícióhoz tartozó LK-1266-os referenciaszámot!

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)