www.cvonline.hu

NEHÉZGÉPJÁRMŰ SZERVIZVEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 1049526

A világ egyik vezető nehéztehergépjármű-gyártó vállalatának csúcskategóriás műszaki és biztonsági színvonalat képviselő javító műhelyébe keresünk a magas fokú precizitás iránt elkötelezett munkatársat, Budapest keleti részén lévő munkahelyre, az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • A műhelyben az előírások - járműhöz kapcsolódó szolgáltatások, valamint javítások - szerinti munkavégzés biztosítása
  • A szerviz folyamatainak- és szolgáltatásainak minőségi rendelkezésre állásának optimalizálása és fejlesztése
  • Ügyféligények legmagasabb szintű kiszolgálása, így az ügyfél-elégedettség magas szinten tartása
  • A dolgozók folyamatos motiválása és fejlesztése

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Néhány éves szervízvezetési tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kommunikáció-képes angol nyelvtudás
  • Magabiztos, határozott személyiség
  • Magas fokú rugalmasság és jó kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontúság

Amit megbízónk nyújt

  • Átlag feletti fizetés és juttatási csomag
  • Kiemelkedő műszaki színvonal és szakmai környezet
  • Folyamatos fejlődési és továbbképzési lehetőségek

A munkavégzés helye

Budapest keleti oldala

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: NEHÉZGÉPJÁRMŰ SZERVIZVEZETŐ, Budapest keleti oldala