www.cvonline.hu

Nehéz fizikai munka

Régió:

Komárom-Esztergom

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.11.17.
Hirdetés azonosító: 974579
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal multinacionális partnerünk megbízásából munkatársakat keresünk sori munkára az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Vizuális ellenőrzés munkautasítások alapján
  • Dokumentáció elkészítése
  • Nehéz fizikai munka
  • A megbízás várhatóan egy hónapig tart

Elvárások:

  • 8 általános végzettség
  • Műszaki vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Háromműszakos munkarend vállalása
  • Monotónia tűrés
  • Színtévesztés kizáró ok!

Előnyt jelent:

  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Jogosítvány és saját gépjármű

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével a Link megjelenítése honlapon keresztül lehet!