www.cvonline.hu

Navision ismerettel rendelkező felhasználó

  • A hirdetés 1105 napja lejárt

Megbízónk, aki a régióban a reklám- és üzleti ajándék piac meghatározó szereplője, részére keresünk munkatársat

Navision ismerettel rendelkező felhasználó  munkakörbe.

Feladatok:

  • A felhasználók és az informatika közötti kapcsolattartás
  • Microsoft Dynamics Navision rendszer paraméterezése
  • Elemzések és riportok készítése
  • Adatbetöltések megtervezése és elvégzése
  • Adattisztítás
  • Felhasználók támogatása
  • Fejlesztési javaslatok kidolgozása
  • Fejlesztések tesztelése

Elvárások:

  • Microsoft Dynamics Navision ismeretek
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Magas szintű MS Office, azon belül is Excel ismeretek
  • Legalább középfokú angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Jó kommunikációs készség és precizitás
  • Logikus gondolkozás, problémamegoldó képesség és tettre kész egyéniség

Előny:

  • Microsoft Dynamics Navision vizsgák
  • Adatbázis kezelés téren szerzett tapasztalat (MS SQL, Excel)
  • Középfokú német nyelvtudás
  • Gépjárművezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Kihívást jelentő feladatokat
  • Lendületes jó csapat
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület