www.cvonline.hu

Navigációs szoftverfejlesztő (C/C++)

  • A hirdetés 1073 napja lejárt

A GPS nem csupán egy betűszó a számodra? Szeretnél részt venni egy dinamikusan fejlődő, navigációs szoftvereket fejlesztő cég munkájában? Biztos C++ tudással rendelkezel? Akkor jelentkezz

munkakörbe. Megbízónk az outdoor programok során használt térképszoftverek fejlesztésében piacvezető a régióban. A technológiai újításai lehetővé teszik, hogy látványos 3D terep megjelenítései mellett úthálózatok, domborzati térképek, műholdfotók, topo-térképek is részei legyenek a navigációnak. Csatlakozz!

Feladatok

  • Alkalmazásfejlesztés mobil és okos telefonokra
  • Testreszabás megtervezése, levezénylése
  • Fejlesztői csapat munkájának támogatása
  • Projekttesztelés és implementáció
  • Dokumentálás

Elvárás

  • Legalább 2-3 év tapasztalat C/C++ programozásban
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Problémamegoldó készség
  • Önálló, pontos munkavégzés
  • Csapatmunkára való képesség

Értékelt kvalitások

  • Tapasztalat játék vagy mobil alkalmazás fejlesztésében
  • 3D-s programozási ismeretek
  • Java ismeret
  • Tapasztalat UI dizájnban
  • GPS, GIS, PDA, PND, vezeték nélküli technológiák ismerete

Amit nyújtunk

  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Kellemes, jó hangulatú munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő