www.cvonline.hu

Navigációs szoftverfejlesztő (C/C++)

  • A hirdetés 421 napja lejárt

A GPS nem csupán egy betűszó a számodra? Szeretnél részt venni egy dinamikusan fejlődő, navigációs szoftvereket fejlesztő cég munkájában? Biztos C++ tudással rendelkezel? Akkor jelentkezz Navigációs szoftver fejlesztő (C++) munkakörbe. Megbízónk az outdoor programok során használt térképszoftverek fejlesztésében piacvezető a régióban. A technológiai újításai lehetővé teszik, hogy látványos 3D terep megjelenítései mellett úthálózatok, domborzati térképek, műholdfotók, topo-térképek is részei legyenek a navigációnak. Csatlakozz!

Feladatok

  • Alkalmazásfejlesztés mobil és okos telefonokra,
  • Testreszabás megtervezése, levezénylése,
  • fejlesztői csapat munkájának támogatása,
  • Projekttesztelés és implementáció,
  • Dokumentálás.

Elvárások

  • Legalább 2-3 év tapasztalat C/C++ programozásban,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • Problémamegoldó készség,
  • Önálló, pontos munkavégzés,
  • Csapatmunkára való képesség.

Előnyt jelent

  • Tapasztalat játék vagy mobil alkalmazás fejlesztésében,
  • 3D-s programozási ismeretek,
  • Java ismeret,
  • Tapasztalat UI dizájnban,
  • GPS, GIS, PDA, PND, vezeték nélküli technológiák ismerete.

Amit megbízónk kínál

  • Fiatalos, dinamikus csapat,
  • Kellemes, jó hangulatú munkakörnyezet,
  • Versenyképes fizetés.

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Budapest
Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Kapcsolati adatok

Kapcsolattartó: Kovács Adrienne
Telefon: 20/575 1977

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol