www.cvonline.hu

National Sales Representative

  • Company_icon EMOS HU Kft.
  • Location_icon Budaörs, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Az EMOS az elektronikai háztartási termékek egyik vezető gyártója és forgalmazója, a GP Batteries kizárólagos forgalmazója Közép- és Kelet-Európa több országában, több mint 27 éve. Dinamikus fejlődésünk és sikeres üzleti tevékenységünk folytatása érdekében keressük a legmegfelelőbb jelöltet a következő pozícióra:

ORSZÁGOS ÉRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐ
ALTERNATÍV DISZTRIBÚCIÓS CSATORNÁK

A munkakör leírása és legfontosabb feladatok:

  • Az üzleti tevékenység teljes egészének lefedése az érintett piaci szegmensen belül – elemek és akkumulátorok, elemlámpák, fényforrások és világítótestek és egyéb termékcsoportok
  • Üzleti kapcsolatok fejlesztése – új ügyfelek szerzése és a már meglévő ügyfelekkel való együttműködés fejlesztése országszerte
  • Projektmenedzsment – új projektek felkutatása, futó projektekben való üzleti együttműködés – például kiválasztott termékek és megoldások beszerzése kereskedelmi, ipari vagy gyártási felhasználásra, stb.
  • Árajánlatok készítése, üzleti szerződések előkészítése
  • Partnerek igényeinek továbbítása a vezetőség és a termékmenedzserek felé
  • Adott termékek és termékcsoportok értékesítését elősegítő kampányok előterjesztése
  • Rendszeres beszámolás a konkurenciáról

Amit elvárunk:

  • Közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Minimum 2 év értékesítési tapasztalat, lehetőleg a háztartási elektronikai termékek piacán
  • Jártasság projektek koordinálásban, új termékek bevezetésében
  • Angol nyelv alapvető kommunikációs szintű ismerete
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs, üzleti és prezentációs készség
  • Stratégiai gondolkodás
  • Erős, tiszteletet sugárzó személyiség és kiváló tárgyalási képesség

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör
  • Kiváló munkakörnyezet és értékesítési eszközök
  • 27 éves múlttal rendelkező, stabil befektetési társaság nyújtotta biztonság
  • Céges autó, laptop, tablet, telefon
  • Versenyképes juttatáscsomag és cafeteria
Helyek Budaörs
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Kereskedelmi menedzser, Kereskedelmi projektmenedzser, Kereskedelmi specialista
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol