www.cvonline.hu

National Account Manager

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.24.
Jelentkezési határidő: 2015.11.04.
Hirdetés azonosító: 966675

Multinacionális partnercégünk National Account Manager pozícióba keres újonnan csatlakozó kollégát az alábbi feltételekkel.

Feladatok:

-A cég kereskedelmi céljainak meghatározásában való aktív részvétel
-People és team management
-Stratégiai tervek megalkotása
-Az éves szerződések előkészítése a közösen megalkotott stratégia mentén
-Minőségi, hatékony bolti kivitelezés minden közvetlenül és közvetetten a pozícióhoz tartozó üzletben
-A field sales force leghatékonyabb működésének biztosítása
-Társosztályokkal való hatékony együttműködés felépítése

Elvárások:

-CBA és/vagy COOP láncokkal való aktív kapcsolatrendszer
-10 éves tapasztalat tradicionális sales területén
-Vezetői szemlélet
-Kiemelkedő kommunikációs készség
-Stratégiai gondolkodásmód
-Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

-Multinacionális környezet
-Hosszú távú karrierlehetőség
-Versenyképes jövedelem

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a