www.cvonline.hu
NAS Architect
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.03.21.
Jelentkezési határidő: 2015.03.17.
Hirdetés azonosító: 896561
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új szakembert hosszú távú, budapesti munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Felelősség az interfészekért

  • Ügyféligények alapos felmérése

  • A megoldások kifejlesztése és annak végrehajtás

  • Felelősség a megoldás megtervezéséért / költséghelyekbe való átültetéséért a vállalat standardjai és eszközei alapján

  • Változó és átmeneti csapatokkal való együttműködés

  • Termelői és mérnöki csapatokkal való együttműködés a folyamatosan tökéletesített és optimalizált megoldási háttér biztosítása érdekében
  • Elvárások

  • Ideális esetben informatikai területen elvégzett felsőfokú tanulmányok

  • Folyékony angol nyelvtudás

  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat Presales / Solution Design / Solution Architect területen

  • NAS Storage rendszerek mély ismerete, megoldás fejlesztés és architektúra megoldások tekintetében

  • Gyakorlati NAS tapasztalat, vállalati szintű management infrastruktúrákon alapuló globális műveletekkel

  • Naprakész és alapos ismeretek az információs technológia területén

  • Önálló és csapatban történő munkavégzésre való alkalmasság, közvetlen felügyelet nélküli munkavégzés

  • Jó kommunikációs, meggyőző és interperszonális készségek

  • Alkalmasság a különböző kultúrákban történő munkavégzésre a szervezet keretein belül

  • Amit ajánlunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

  • Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén

  • Karrier lehetőség

  • Fiatal és dinamikus csapat

  • Multinacionális környezet

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió