www.cvonline.hu
NAS architect
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.03.22.
Hirdetés azonosító: 856306
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új szakembert hosszú távú, budapesti munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

NAS Architect

Feladatok

  • Felelősség az interfészekért
  • Ügyféligények alapos felmérése
  • A megoldások kifejlesztése és annak végrehajtás
  • Felelősség a megoldás megtervezéséért / költséghelyekbe való átültetéséért a vállalat standardjai és eszközei alapján
  • Változó és átmeneti csapatokkal való együttműködés
  • Termelői és mérnöki csapatokkal való együttműködés a folyamatosan tökéletesített és optimalizált megoldási háttér biztosítása érdekében

Elvárások

  • Ideális esetben informatikai területen elvégzett felsőfokú tanulmányok
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat Presales / Solution Design / Solution Architect területen
  • NAS Storage rendszerek mély ismerete, megoldás fejlesztés és architektúra megoldások tekintetében
  • Gyakorlati NAS tapasztalat, vállalati szintű management infrastruktúrákon alapuló globális műveletekkel
  • Naprakész és alapos ismeretek az információs technológia területén
  • Önálló és csapatban történő munkavégzésre való alkalmasság, közvetlen felügyelet nélküli munkavégzés
  • Jó kommunikációs, meggyőző és interperszonális készségek
  • Alkalmasság a különböző kultúrákban történő munkavégzésre a szervezet keretein belül

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén
  • Karrier lehetőség
  • Fiatal és dinamikus csapat
  • Multinacionális környezet

Kategória
IT / Informatika
Régió