www.cvonline.hu

Nagyvállalati Ügyfélmenedzser

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 953339

Megbízónk multinacionális, stabil hátérrel rendelkező, területén a piacvezetők közé tartozó pénzügyi szolgáltató. Budapesti központjukba keresünk olyan munkatársat, akire rábízhatják kiemelt ügyfeleiket.

Feladatok:
  • kapcsolattartás a meglévő, nagyvállalati ügyfelekkel a banki, telekommunikációs és közüzemi szektorban, amely magában foglalja a magas szintű üzleti egyeztetéseket, az üzleti kapcsolat folyamatos fejlesztését
  • új ügyfelek megkeresése a szektoron belül
Elvárások:
  • pénzügyi-gazdasági területen szerzett diploma
  • legalább 2-3 év szolgáltatásértékesítési, ügyfélmenedzsment területen szerzett tapasztalat
  • banki, pénzügyi szolgáltatás értékesítésében szerzett tapasztalatot előnyként értékeljük
  • tárgyalások lebonyolításában szerzett tapasztalat magas pozíciójú ügyfelekkel
  • projektmenedzsment szemléletmód, kiváló időgazdálkodás
  • precíz, önálló, terhelhető személyiség
  • aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • B kategóriás jogosítvány
  • magabiztos, haladó szintű MS Office ismeretek
Amit kínálunk:
  • versenyképes juttatási csomag (fix alapbér, havi bónusz, béren kívüli juttatások)
  • munkaeszközök: vállalati gépjármű, notebook, mobiltelefon
  • stabil multinacionális háttér; emberközpontú, innovatív cégkultúra
  • szakmai fejlődési lehetőség, képzések
  • AMIT AZ ENLOYD KÍNÁL:
  • Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk
  • Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket
  • Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata
  • Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör megjelölésével.