Nagyvállalati és Strukturált Finanszírozás Hiteljóváhagyási Vezető

  • A hirdetés 1284 napja lejárt
50011-Nagyvállalati és Strukturált Finanszírozás Hiteljóváhagyási VezetőLink megjelenítése">

Megbízónk Magyarország egyik piacvezető pénzintézete. A Hiteljóváhagyási terület erősítésére keresünk az alábbi pozícióba vezetőt:

Feladatok:
  • Hitelezési politika irányelveinek kidolgozása, azokra vonatkozóan javaslattétel;
  • Véleményezés, javaslattétel kockázatvállalási döntésekben;
  • A munkatársak munkájának, a feladatok végrehajtásának ellenőrzése;
  • Döntést hoz saját hatáskörben, illetve az üzleti területtel közösen;
  • Magasabb döntési fórum illetékessége esetében biztosítja, hogy az előterjesztés minősége a döntési fórumnak megfelelő színvonalon és határidők betartásával készüljön el;
  • Folyamatosan felügyeli a portfolió minőségét.
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Nagyvállalati és strukturált finanszírozási ismeretek és tapasztalat;
  • Legalább 10 év szakmai tapasztalat;
  • Legalább 5 év vezetői tapasztalat;
  • Gazdasági jogi alapismeretek.
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, részletes szakmai önéletrajzát magyar, illetve angol nyelven a 50.011-es referenciaszámra hivatkozva elküldeni szíveskedjen az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.