www.cvonline.hu

Nagykereskedelmi vezető

  • A hirdetés 750 napja lejárt

Épületgépészeti kereskedelemmel foglalkozó, 20 éves múltú dinamikusan fejlődő cég, Budapest XIII. kerületi központjába keres szakirányú nagykereskedelmi gyakorlattal rendelkező munkatársat.

Feladatok:

Épületgépész nagykereskedelmi tevékenység

  • Kisker partnerek kiszolgálása, velük való személyes kapcsolattartás
  • Gyártókkal, márkaképviseletekkel való kapcsolattartás
  • Készletgazdálkodás, statisztikai adatok, akciók, kiárusítás, kontingens rendelések, elfekvő készletek kezelése, mindezek folyamatos kontrollja
  • Beszállítások ütemezése a készletgazdálkodás szempontjának figyelembe vételével

Elvárásaink:

  • épületgépészeti kereskedelem területén szerzett több éves tapasztalat
  • min. középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • pénzügyi, számítástechnikai és számviteli alapismeretek
  • rendszerszemlélet, szervező készség
  • önállóság, megbízhatóság
  • kommunikációs és konfliktuskezelő készség
  • Jó tárgyalástechnika, vevőorientált hozzáállás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • épületgépészeti vagy kereskedelmi közép- vagy felsőfokú szakképesítés
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Épületgépészeti szakmai piac átfogó ismerete, személyes kapcsolatok
  • Gyártókkal, márkaképviseletekkel meglévő élő kapcsolat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség, biztonság
  • emberi légkör, kifejezetten jó hangulat
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, cégen belüli karrier
  • versenyképes jövedelem kiegészítő juttatásokkal (forgalmi jutalék, bónusz)
  • személygépkocsi és telefon

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen. A tárgyban kérjük feltüntetni a „Nagykereskedelmi vezető” jeligét.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő