www.cvonline.hu

Nagykereskedelmi üzletkötő

  • A hirdetés 652 napja lejárt

FELHÍVÁS

MOL Csoport / MOL Nyrt.

A MOL Nyrt. Belföldi Értékesítés MOL / Keleti Régió MOL szervezete munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Munkavégzés helye:
Heves megye

A munkakör célja:

Értékesítési szerződések megkötése, ügyfélkapcsolatok ápolása.

Feladatok:

  • Értékesítési szerződések kötése.
  • Potenciális partnerek felkutatása a területen.
  • Meglévő partnerkapcsolatok ápolása: szerződések teljesülésének nyomokövetése áruforgalmi és pénzügyi szempontból, értékesített volumenek és kintlévőségek folyamatos nyomonkövetése, partnerekhez kapcsolódó reklamációk kezelése.
  • Az üzleti egység vezetője által meghatározott formában és rendszerességgel jelentések, kimutatások, árajánlatok készítése.
  • Információk gyűjtése és rendszerezése a meghatározott szempontok szerint.
  • Az üzleti egység vezetőjének megbízása alapján az Értékesítés szervezethez kapcsolódó projektekben, irányelvek/folyamatok kialakításában, valamint egyéb feladatokban való részvétel.
  • Kapcsolattartás az egyes feladatokhoz kapcsolódó MOL-csoporton belüli szervezeti egységekkel.

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 év értékestési tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Jelentősebb Heves megyei vállalkozások ismerete
  • B típusú vezetői engedély, utazási hajlandóság
  • MS Excel, MS Word, MS Outlook, felhasználói szintű ismerete
  • Önállóság, komplex gondolkodás, értékesítési szemlélet

Előny:

  • Közgazdasági végzettség
  • SAP modulok felhasználói szintű ismerete

Amennyiben ez az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését a "Jelentkezés" gombra kattintva. Kérjük, regisztráljon a Karrier címszó alatt!

A jelentkezéssel kapcsolatban felvilágosítást ad: Juhász Andrea, +36 20 931 12 39

Jelentkezési határidő:  2015.06.28

Helyek Heves
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő