www.cvonline.hu

Nagykereskedelmi partnerkapcsolattartó

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.09.07.
Jelentkezési határidő: 2016.09.24.
Hirdetés azonosító: 1068561

Megbízónk a világ egyik vezető vállalata a villamosipar területén villamosenergia-elosztásra, ipari folyamatirányításra és automatizálásra összpontosítva világszerte. A budapesti leányvállalat kereskedelmi csapatába keresünk műszaki érdeklődésű kollégát az alábbi pozícióba: nagykereskedelmi partnerkapcsolattartó.

Feladatok:

-Nagykereskedelmi partnerekkel való kapcsolattartás
-A cég teljes kínálatára vonatkozó forgalmi célok elérése
-Piaci részesedés növelése az egyes disztribútorokon belül
-Kereskedelmi szerződések megkötése, kezelése
-Üzletfejlesztési tervek elkészítése
-Kereskedelmi akciók szervezése, új termékek bevezetése, termékpromóció
-Marketingakciók támogatása, közreműködés a partnerrendezvények sikeres lebonyolításában
-Versenytársak figyelése, projektek felderítése, piaci információk gyűjtése

Elvárások:

-Min. 2 év (preferáltan 5 év) értékesítési tapasztalat, elsősorban iparágon belül
-Kiváló kapcsolatteremtő-, illetve tárgyalási készség
-Konfliktushelyzeteket hatékony kezelése
-Célorientált (saját és céges elvárások) munkavégzés
-Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
-Műszaki affinitás, villamos ismeretek elsajátítására való képesség
-B kategóriás jogosítvány
-Felsőfokú végzettség (műszaki végzettség előnyt jelent) vagy középfokú villamosipari szakképesítés
-Budapesti vagy környéki lakhely

Amit kínálunk:

-Versenyképes kompenzációs csomag
-Céges gépkocsi, mobiltelefon, laptop és internet
-Folyamatos szakmai és személyes fejlődési lehetőségek
-Nemzetközi környezet, stabil céges háttér

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján