www.cvonline.hu

Nagykereskedelmi értékesítési képviselő

A telekommunikációs szektorban, egy állandóan változó iparágban dolgozunk, ezért nap mint nap újabb és újabb izgalmas kihívásokkal szembesülünk. Díjazzuk azokat az ötleteket és törekvéseket, amelyek segítenek bennünket a legjobbá válni. Meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapat vagyunk. Akit keresünk:

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • Felsőfokú végzettséggel vagy minimum 1 év hasonló munkakörben eltöltött gyakorlattal rendelkezik
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudással bír
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek birtokában van (MS Office)
  • B kategóriás járművezetői engedéllyel rendelkezik
  • Kitűnő szervező, szeret csapatban dolgozni
  • Nagy munkabírású, fokozott stressz tűrő képesség jellemzi
  • Kiválóan kommunikál szóban és írásban egyaránt

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Távközlési végzettség, illetve távközlési szolgáltatások értékesítésében szerzett szakmai tapasztalat

Feladatok, amelyeket rábíznánk:

  • A nagykereskedelmi partnerek, szolgáltatások és a nagykereskedelmi folyamatok megismerése, elsajátítása
  • Nagykereskedelmi termékek fejlesztésében, módosításában történő részt vétel, esetenként projektvezetés
  • Folyamatos kapcsolattartás a meglévő nagykereskedelmi partnerekkel
  • Új szolgáltatások értékesítése meglévő partnerek számára
  • Versenytársak folyamatos figyelése, visszajelzés a vezetés számára
  • A WS hang és adat értékesítési kollégák munkájának támogatása
  • Az értékesített szolgáltatások aktiválásának nyomon követése
  • Lejáró szerződések figyelése, újrakötések kezdeményezése
  • Értékesítési riportok készítése a vezetés számára

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kellemes munkahelyi környezet, stabil hátterű nagyvállalat nyújtotta lehetőségek
  • Szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán
  • Ideális körülmények a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez

Munkavégzés helye:

Budapest

UPC logó

A magyar nyelvű fényképes önéletrajzot és motivációs levelet tartalmazó pályázatokat a UPC Karrieroldalon várjuk.