www.cvonline.hu

Nagyatád számlavezető munkatárs

  • A hirdetés 952 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

Nagyatádi Fiókjába

számlavezető munkatársat keres

Feladatok:

Bank- és Bankcsoport termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése

Számlavezetési feladatok ellátása

Banki tranzakciós műveletek lebonyolítás

Készpénzforgalom bonyolítása

Fióki adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások:

Minimum középfokú iskolai végzettség

Alapfokú nyelvvizsga

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Értékesítési szemlélet, ügyfélközpontúság, szervezőkészség

Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség.

Előny:

Értékpapír ügyintézői jogi vizsga

Valutapénztárosi vizsga

Pénzintézeti, pénzkezelési gyakorlat

Amit kínálunk:

Munkaviszonyban történő munkavégzés

Fix alapbér és teljesítmény arányos jutalék

Cafeteria csomag.

A pályázatokhoz fényképes önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni!

Fényképes pályázatát 2015. április 30-ig a bérigény megjelölésével a az alábbi linkre kattintva küldheti el:

Helyek Nagyatád
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő