Megbízható nemzetközi, építőipari partnerünk részére keresünk munkatársat

MŰVEZETŐ/ÉPÍTÉSVEZETŐ
(HF 11-7573)

pozícióba.

Feladat

  • Kivitelezési munkák szervezése, szakmai irányítása
  • Munkafeladatokhoz szükséges személyzet anyag, eszközigény megtervezése
  • A kivitelezés minőségének technológiai követelményeinek ellenőrzése
  • Kivitelezési határidők betartása
  • Saját dolgozói létszám és az alvállalkozók irányítása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Generál kivitelezésben szerzett gyakorlat
  • Magasépítésben szerzett művezetői/építésvezetői tapasztalat

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, biztos háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Nyugodt munkakörülmények

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest és környéke

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7573” –es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése