www.cvonline.hu

Művezető

  • A hirdetés 704 napja lejárt

A MÁV Zrt. leányvállalata,

 a vasúti pályaépítéssel, karbantartással, felújítással valamint gép- és alkatrészgyártással

 foglalkozó MÁV FKG Kft.

 Művezető

 munkatársat keres

Főbb feladatok:

  • a munkavégzés helyszíni irányítása, organizálása, bizonylatolása;
  • anyagigények, gépigények összeállítása, anyagbizonylatok elkészítése;
  • a munkákhoz szükséges vágányzár lebonyolításának irányítása;
  • a munkák során és azt követően az üzem és forgalombiztonság biztosítása;
  • a munkaterület átadás-átvételi eljárásokon való részvétel;
  • a műszaki átadás-átvételi eljárások előkészítése, azokon való részvétel;
  • jegyzőkönyv felvétele az esetleges sérülésekről, munkabalesetekről.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • állami középfokú végzettség;
  • szakirányú technikusi végzettség;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • legalább 3 év szakmai tapasztalat.

Előnyt jelent:

  • vasútépítésben szerzett tapasztalat (felsőfokú pályaépítési és fenntartási szaktanfolyam);

Juttatások:

  • alapbéren felül Cafeteria, valamint vasúti utazási menetkedvezményi igazolvány

 Munkavégzés helye:

  • Budapest Divízió, Komárom Főépítésvezetőség működési területe

Jelentkezési határidő: 2015. december 15.

Jelentkezés: az alábbi e-mail címen, magyar nyelvű szakmai önéletrajz, valamint a végzettségek, képzettségek másolatainak megküldésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő