www.cvonline.hu

Művezető

  • A hirdetés 638 napja lejárt

A MÁV FKG Kft

Művezető

munkatársat keres

MÁV FKG tevékenységi köre:

Társaságunk, a MÁV FKG Kft. a MÁV csoport tagjaként, a MÁV. Zrt 100 %-os tulajdonában lévőegyik leányvállalataként működik. 1994. évi alapításától kezdve mára országos lefedettséggel, közel 1500 fővel, több milliárdos árbevétellel az ország egyik legjelentősebb vasúti pályaépítéssel, pályakarbantartással, gép és alkatrészgyártással foglalkozó társaságává vált.

Főbb feladatok:

  • programot készít a területére eső karbantartási és felújítási munkákhoz, szervezi az ezekhez szükséges erőforrásokat (eszközök, humán erőforrások),
  • irányítja a munkákhoz szükséges vágányzár lebonyolítását,
  • a kiadott feladatokat önállóan irányítja, elvégezteti az érvényben lévő utasítások és technológiák alapján. A munkavégzés során gondoskodik és biztosítja az élet- és vagyonbiztonságot valamint az előírt határidők betartását,
  • biztosítja a munkák során és azt követően az üzem és forgalombiztonságot,
  • részt vesz a munkaterület átadás-átvételi eljárásokon,
  • szükség esetén pályafelügyeletet gyakorol.

Munkakörhöz tartozó elvárások:

Iskolai végzettség: állami középfokú  és vasúti felsőfokú végzettség;

Szakképzettség: min. középfokú szakképzettség

Gyakorlati idő: 1 éves vasútépítési, fenntartási és felújítási területen végzett szakmai gyakorlat;

Egyéb (munkakörrel kapcsolatos) információk, további elvárások:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel),
  • Mobilitás, külső területen végzendő és éjszakai munkavégzés;
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
  • Precizitás és felelősségérzet,
  • Problémamegoldó készség,
  • Terhelhetőség,
  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság, határozott fellépés,

Előny: Felelős műszaki vezetői jogosultság, felsőfokú pályaépítési és fenntartási szaktanfolyam, E 101, 13/A forgalmi vizsga

 Juttatások: Bér: Megegyezés szerint + Cafeteria

 Munkavégzés helye:  Pécs Divízió működési területe

Jelentkezési határidő: 2015. október 27.

Jelentkezés: Szakmai önéletrajz megküldését, valamint a végzettségek, képzettségek másolatait várjuk, jövedelem igény megjelölésével az alábbi e-mail címre. Kérjük jelentkezésében jelölje meg a megpályázott pozíció megnevezését.

Helyek Baranya
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő