www.cvonline.hu

MŰVEZETŐ

  • A hirdetés 698 napja lejárt

A CG Electric Systems Hungary Zrt. a 3 milliárd USD éves árbevétellel rendelkező Crompton Greaves cégcsoport tagja. A több mint 7 évtizedes fennállása alatt cégcsoportunk világméretűvé nőtte ki magát, és együttesen húszezer főt foglalkoztatunk; s így már 14 országban rendelkezünk termelőkapacitással  Észak- és Dél-Amerika, Európa és a Közel-Kelet területén.

A villamos energetikai iparág jelentős szereplőjeként termékportfóliónk és szolgáltatásaink a nagyteljesítményű ipari berendezésektől és megoldásoktól a fogyasztói termékekig bezárólag rendkívül sokféle igényt elégítenek ki. A Crompton Greaves cégcsoport szakmai befektetőként épít a magyarországi Ganz gyárak évszázadnyi hagyományára, szakembereink tudására és tapasztalatára, valamint folyamatos beruházásokkal és az innováció támogatásával méltó módon hívja ki a legnagyobb versenytársakat is a minőség és a teljesítmény területén egyaránt.

A megnövekedett rendelésállomány és feladatok megfelelő teljesítése érdekében a következő pozícióba keresünk munkatársat:

MŰVEZETŐ

Feladatok:

  • megszervezi a beosztott dolgozók munkáját és biztosítja a termelési program megfelelő minőségben és határidőre történő végrehajtását
  • műszakbeosztást készít, átadja, illetve átveszi a műszakot a váltó művezetőktől, műszaknaplót vezet és betartatja a munkarendet
  • gondoskodik a gyártóberendezések gazdaságos kapacitás kihasználásáról
  • részt vesz a termelési és a minőségügyi megbeszéléseken
  • biztosítja a vállalat munka-, baleset-, tűz- és környezetvédelmi előírásainak betartását, valamint az előírt munkavédelmi eszközök, egyéni védőfelszerelések használatát
  • a felhasznált idő és a veszteség idők összehasonlítására elemzéseket készít
  • biztosítja a minőségi munkavégzést, a selejt minimalizálását és a munkavégzés dokumentációját, az ellenőrzési és termékkísérő dokumentumok megfelelő kitöltését

Elvárások:

  • gépész- vagy erősáramú technikus végzettség
  • felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • legalább 3 éves, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • legalább alapszintű angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • SAP vagy valamely integrált vállalatirányítási rendszer ismerete

A munkavégzés többműszakos rendben történik; a munkavégzés helye Tápiószele.

Örülünk, ha felkeltettük érdeklődését.

Jelentkezéshez kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát és rövid motivációs levelét az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol