www.cvonline.hu

Művezető

  • A hirdetés 660 napja lejárt

A vas- és acélszerkezet gyártással foglalkozó, bővítés alatt álló Havik Kft., kaposújlaki telephelyére,

művezetőt

keres.

Feladatok:

  • lakatos munkát végző csoport feladatainak szervezése, irányítása és ellenőrzése,
  • gyártási rajzok és darabolási jegyzékek értelmezése,
  • alapanyag-szükséglet felmérése,
  • gyártási folyamat irányítása,
  • gépek szakszerű használatának és karbantartásának ellenőrzése,
  • gyártási folyamat hatékonyságának növelése,
  • aktív részvétel a gyártási folyamatban,
  • aktív kapcsolattartás a technológizálást végző munkatárssal,
  • beszámolás az ügyvezető felé.

Elvárások:

  • középiskolai végzettség,
  • lakatos vagy hegesztő munkában szerzett tapasztalat,
  • számítógépes ismeret,
  • önállóság,
  • problémamegoldó készség,
  • megbízható munkavégzés,
  • felelősségvállalás képessége,
  • lojalitás.

Előnyt jelent:

  • technikusi végzettség,
  • vezetői tapasztalat.

Önéletrajzát küldje: a megadott e-mail címre. Kérjük, a tárgy fejlécében tüntesse fel: “Művezető jelentkezés”.

Jelentkezési határidő: augusztus 10.

További információk a vállalatról: Link megjelenítése

Helyek Kaposvár
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő