www.cvonline.hu

MŰVEZETŐ

  • A hirdetés 816 napja lejárt

A MÁV Létesítményüzemeltető és Vasútőr Kft.

békéscsabai telephelyére felvételt hirdet

MŰVEZETŐ

munkakör betöltésére

A MÁV Létesítményüzemeltető és Vasútőr Kft. fő tevékenységi köre:

Cégünk fő profilja komplex ingatlanüzemeltetési szolgáltatás nyújtása, amelynek keretében elsősorban a MÁV Csoport ingatlanjainak szakszerű üzemeltetését – karbantartás, zavar-hibaelhárítás, belső takarítás, külső környezet rendezése, zöldterületek kaszálása és gyomirtás a pályahálózaton, ingatlanok és vasúti szerelvények őrzése – valamint a vasúti ingatlanok gazdálkodásával kapcsolatos feladatokat látjuk el.

Főbb feladatok:

  • A szolgáltatási egységen a hatáskörébe utalt feladatok (műszaki üzemeltetés, zavar- hibaelhárítás, karbantartás, közmű-üzemeltetés, takarítás stb.) magas színvonalú, minőségi végrehajtásának biztosítása, a munkavállalók munkájának közvetlen irányítása, szervezése, ellenőrzése,
  • gondoskodik a jogszabályok, szerződések, és a munkáltató utasításainak betartatásáról,
  • feladata a munka kiadása, szervezése, ellenőrzése, igazolása,
  • végzi a kapcsolódó gazdálkodási és elszámolási tevékenységet,
  • hibajelentések esetén azonnal intézkedik azok szakszerű, gyors elhárításáról,
  • biztosítja az eszközök és anyagok gazdaságos elosztását/felhasználását,
  • gondoskodik a munkaidő és munkarend betartásáról, hatékony kihasználásáról.

Követelmények:

  • szakirányú középfokú iskolai végzettség (építész-, magasépítési),
  • legalább 1 év szakmai tapasztalat,
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
  • B kategóriás járművezetői engedély,
  • fejlett kommunikációs készség szóban és írásban,
  • gyors és hatékony problémamegoldó képesség,
  • szolgáltatás-orientált szemléletmód,
  • rendszerszemlélet,
  • együttműködési készség.

A munkavégzés helye: Békéscsaba

A jelentkezéseket – a pozíció megjelölésével:
az alábbi email  címre várjuk.
A munkakör betöltésének várható kezdete: azonnal, megegyezés szerint
A beérkezési határidő: 2015. július 31.

Helyek Békés
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő