www.cvonline.hu

Művezető

  • A hirdetés 826 napja lejárt

Építőipari generálkivitelezéssel foglalkozó partnerünkhöz keresünk

MŰVEZETŐ

munkatársat

További információ cégünkről, lehetőségeink:
Link megjelenítése

Feladatok:

  • adott projekt kivitelezésének koordinálása;
  • alvállalkozók munkájának koordinálása, felügyelete, határidők betartatása;
  • napló/E-napló vezetése;
  • kapcsolattartás megrendelő képviselőjével/műszaki ellenőrrel.

Elvárások:

  • építőipari szakképesítés, esetleg technikum;
  • minimum 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • önállóság és csapatjátékosság;
  • határozott, pontos, precíz munkavégzés;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, levelezés, internet).

Amit kínálunk:

  • hosszútávú munkalehetőség;
  • utazási költség térítése.

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: Magyarország /változó helyszín;
  • munkaidő: teljes munkaidő;
  • munkakezdés: amilyen gyorsan lehetséges;
  • munkaviszonyban való foglalkoztatás.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen honlapunkon, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát és a megjegyzés rovatba bérigényét.