www.cvonline.hu

Művezető

  • A hirdetés 808 napja lejárt

Művezető

(Nagyfeszültségű transzformátor állomások kivitelezése)

Feladatok leírása:

Művezetési feladatok az ország bármely pontján, az alábbi fő pontok szerint:

  • Primer szekunder kiviteli tervek átvizsgálása,
  • A projektekhez vagy rendeléslehívásokhoz szükséges alap- és segédanyagok folyamatos, tervszerű biztosítása a készletek optimális szinten tartásával,
  • A tevékenység elvégzéséhez szükséges járművek, munkagépek és egyéb eszközök igénylése,
  • A közvetlen irányítása alá tartozó csoportvezetők és alvállalkozók napi munkájának irányítása,
  • Feszültség-mentesítési igények leadása, a szükséges munkaterület átadás-átvétel megszervezése,
  • Rendszeres információszolgáltatás a feletteseinek a projektek helyzetéről

Elvárások:

  • a végzettséggel kapcsolatban: középfokú műszaki technikumi végzettség
  • a szakmai tapasztalattal kapcsolatban: -
  • a nyelvtudással kapcsolatban: angol/német nyelvtudás előny
  • a számítástechnikai ismeretekkel kapcsolatban: MS Office
  • Egyéb elvárások (pl. személyes tulajdonságok): B kategóriás jogosítvány, munkabírás, jó együttműködő készség

Előnyök:

  • a végzettséggel kapcsolatban: Erősáramú végzettség
  • a szakmai tapasztalattal kapcsolatban: hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • a számítástechnikai ismeretekkel kapcsolatban: SAP integrált ügyviteli rendszer ismerete

Munkavégzés helye: Budapest, Mezőkövesd u.

Munkaidő: 8 órás

Munkaviszony típusa: Határozatlan idejű

Javadalmazásra vonatkozó adatok:

  • versenyképes díjazás
  • kafetéria juttatás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

Egyéb információk cégről:

  • a társaság egy német multinacionális cégcsoport tagja
  • éves forgalom kb 9mrdFt

Jelentkezés: Az elvárásainknak megfelelő pályázók jelentkezését 2015. április 28-ig várjuk.

A személyes meghallgatásra kiválasztott pályázókat 2015. május 8-ig értesítjük.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő