www.cvonline.hu

Művezető

  • A hirdetés 902 napja lejárt

Víz- csatorna (közmű) építéssel foglalkozó cég

Művezetőt

keres.

Elvárások:

Építési helyszínen történő saját csapat irányítása (ezalatt értjük a munkagépek, szerelők és segédmunkások irányítása)

tervek olvasása, hálózati elemek kitűzése, mérése

Érettségi bizonyítvány
Szakirányú végzettség
B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés: Budapest és környéke, ritkán vidék.

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...

Beszállító fejlesztő mérnök | Supplier Development Engineer - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Technikus

Human Centrum Kft.

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer emb...
Heves, Heves