www.cvonline.hu

Művezető

  • A hirdetés 1067 napja lejárt

A MÁV Létesítményüzemeltető és Vasútőr Kft.

Szegedi Területi Központ

kecskeméti telephelyére felvételt hirdet

MŰVEZETŐ

munkakör betöltésére

A MÁV Létesítményüzemeltető és Vasútőr Kft. fő tevékenységi köre:

  • A MÁV Zrt. tulajdonában lévő létesítmények kezelése, felügyelete, üzemeltetése, karbantartása.

Feladatok:

  • Gondoskodik a jogszabályok, határozatok, rendelkezések, szerződések, és a munkáltató utasításainak betartatásáról.
  • Feladata a munka kiadása, a munkafolyamatok szervezése, a munkavállalók által végzett munkák ellenőrzése, igazolása.
  • Végzi a kapcsolódó gazdálkodási és elszámolási tevékenységet: befogadja és leigazolja a tevékenységéhez kapcsolódó beérkező számlákat, illetve végzi a számlák kezelését a beszerzést támogató egységes informatikai rendszerben.
  • Hibajelentések esetén azonnal intézkedik azok szakszerű, gyors elhárításáról. Biztosítja az anyagok gazdaságos felhasználását, munkaeszközök, gépek, gépjárművek hatékony elosztását, folyamatos, gazdaságos, üzembiztos használatát, a vonatkozó munkavédelmi előírások betartását.
  • Gondoskodik a munkaidő és munkarend betartásáról, hatékony kihasználásáról.
  • Végzi a készenléti vezénylés illetve egyéb vezénylések elkészítését, béradatközléshez szükséges bizonylatok dokumentálását.
  • Részvétel átadás-átvételi eljárásokon, helyszíni bejárásokon.
  • Kapcsolattartás a megrendelő helyi szintű képviselőivel.
  • Az előírt adatszolgáltatások, elszámoláshoz szükséges adatok, információk, dokumentumok biztosítása, határidőre történő teljesítése, nyilvántartások vezetése.

A munkakör betöltésnek feltételei:

Szakképzettség:

  • szakirányú középfokú iskolai végzettség (magasépítési, épületgépész, egyéb műszaki)

Gyakorlat:

  • legalább 3 év szakmai tapasztalat,
  • legalább 1 év művezetői gyakorlat,
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
  • B kategóriás járművezetői engedély.

Viselkedési jellemzők:

  • fejlett kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt;
  • gyors és hatékony problémamegoldó képesség;
  • szolgáltatás-orientált szemléletmód,
  • precíz, pontos munkavégzés;
  • rendszerszemlélet,
  • együttműködési készség.

A munkavégzés helye: Kecskemét

A jelentkezéseket – a pozíció megjelölésével:

az alábbi email címre várjuk.

A munkakör betöltésének várható kezdete: 2015. január

A beérkezési határidő: 2015. január 15.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő