www.cvonline.hu

Művezető

  • A hirdetés 823 napja lejárt

Környezetvédelmi feladatokra specializálódott, mélyépítéssel foglalkozó nagy múltú és stabil cég keres új kivitelezési helyszínére új munkatársat, hosszútávra.

MŰVEZETŐ

Feladatok:

  • Konkrét kivitelezési munkák közvetlen irányítása a telephelyen,
  • beszállítókkal, alvállalkozókkal való folyamatos kapcsolattartás,
  • földmunkagépek, emberek irányítása,
  • munkafolyamatok adminisztrálása, az anyagmozgatás nyilvántartásának vezetése.

Elvárások:

  • Műszaki középfokú végzettség,
  • legalább 5 éves műszaki kivitelezésben töltött tapasztalat (előny a mélyépítés területén és/vagy nagy tömegű földmunkák irányításában szerzett tapasztalat!),
  • legalább 3 éves munkagépek és emberek irányításában szerzett jártasság,
  • jó szervező- és együttműködő készség,
  • határozottság,
  • megbízhatóság.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú stabilitás.
  • Erkölcsi és anyagi megbecsülés egy lendületes és összetartó csapat tagjaként.

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet 2014. október 24-ig.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő