www.cvonline.hu

MŰVEZETŐ

  • A hirdetés 917 napja lejárt

DMRV Duna Menti Regionális
Zártkörűen Működő Részvénytársaság

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.

Csatornázási Főmérnöksége

  MŰVEZETŐ

munkakörbe munkatársat keres, szentendrei munkavégzési hellyel

Feladatai:

  • Az üzem szolgáltatási területén lévő szennyvízcsatorna hálózat és az átemelők üzemeltetésének felügyelete,
  • Az üzemhez beosztott hálózatellenőrök munkavégzésének irányítása,
  • Külső szolgáltatókkal való kapcsolattartás,
  • Tervszerű karbantartási, hibaelhárítási munkák megrendelése, koordinálása,
  • Az elkészült karbantartási, rekonstrukciós munkák ellenőrzése,
  • A szolgáltatási területeken folyamatban lévő fejlesztések felügyelete, a megvalósult beruházások átadás-átvételében való közreműködés,
  • Szakterületéhez kapcsolódó adatgyűjtési, szolgáltatási feladatok ellátása.

Feltételek:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség,
  • Alapfokú szakirányú informatikai végzettség (Word, Excel, Internet),
  • Minimum 2 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó képesség,
  • Önálló, kreatív és precíz munkavégzés,
  • Nagy munkabírás, terhelhetőség, határozott fellépés,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • Szakirányú felsőfokú (építőmérnöki vagy gépészmérnöki) végzettség,
  • Szakterülethez kapcsolódó műszaki ellenőri végzettség.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével 2014. szeptember 19 –ig a DMRV Zrt. Humánerőforrás-gazdálkodási Osztályán vagy az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő