www.cvonline.hu

MŰVEZETŐ

  • A hirdetés 1039 napja lejárt

Tejtermékeket gyártó és forgalmazó PANNONTEJ ZRT. Zalaegerszegi Üzemébe

MŰVEZETŐ

pozícióba munkatársat keres

Főbb feladatok:

  • napi termelési feladatok, műszakbeosztások szervezése, ellenőrzése
  • műszakban végzett tevékenységek, anyagfelhasználások alapján napi, havi riportok készítése
  • készletkezelések
  • termelési adatok elemzése

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség, előny az élelmiszeripari végzettség
  • 1-3 éves élelmiszeriparban szerzett gyakorlat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • jó kommunikációs készség
  • jó szervező – és problémamegoldó készség

Előny: SAP vállalatirányitási rendszer és IFS élelmiszerbiztonsági szabvány ismerete

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Ha úgy érzi, megfelel az elvárásoknak, várjuk jelentkezését részletes szakmai önéletrajzzal, fényképpel, fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre.

Helyek Zala
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő