www.cvonline.hu

MŰVEZETŐ

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 804599

Stabil háttérrel és több mint 10 éves múlttal rendelkező, magyar tulajdonú építőipari cég számára keresünk

MŰVEZETŐ

Feladatok:
  • Magasépítési kivitelezési munkák hatékony előkészítése, szervezése és ellenőrzése
  • műszaki tervek átvizsgálása, kivitelezési ütemtervek készítése
  • az építésvezető irányítása mellett a projektek műszaki és gazdasági lebonyolításnak támogatása
  • fizikai dolgozók és alvállalkozók munkájának koordinálása és irányítása
  • építési napló naprakész vezetése
  • szükséges minőségi és megvalósulási dokumentációk készítése
  • folyamatos kapcsolattartás az építésvezetővel, alvállalkozókkal
  • anyag- és eszköznyilvántartások kezelése, napi jelentések készítése
  • hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása.
Elvárások:
  • szakirányú technikusi, vagy felsőfokú magas- / szerkezetépítő-mérnöki végzettség
  • min. 3 éves hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • költségvetés készítő program ismerete,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés,
  • jó problémamegoldó készség, szervező- és vezetői képesség
Amit kínálunk:
  • támogató munkakörnyezet,
  • stabil hátterű vállalat,
  • hosszú távú munkalehetőség.
  • Amit a Prohuman nyújt Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk.
Munkavégzés helye:
  • Aba
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Debrecen