www.cvonline.hu

Művezető

  • A hirdetés 996 napja lejárt

 A MÁV FKG Kft

Művezető

munkatársat keres

MÁV FKG tevékenységi köre:

Cégünk, a MÁV. FKG.KFT. a MÁV. Zrt egyik leányvállalata. 1968. évi alapításától kezdve mára országos lefedettséggel, közel 1500 fővel, több milliárdos árbevétellel az ország egyik legjelentősebb vasúti pályaépítéssel, karbantartással, gép és alkatrészgyártással foglalkozó társaságává vált.

Főbb feladatok:

  • programot készít a területére eső karbantartási és felújítási munkákhoz, és megszervezi ezekhez erőforrásokat (eszközök, humán erőforrások);
  • irányítja a munkákhoz szükséges vágányzár lebonyolítást;
  • a kiadott feladatokat önállóan irányítja, elvégezteti az érvényben lévő utasítások és technológiák alapján. A munkavégzés során gondoskodik biztosítja az élet- és vagyonbiztonságot valamint az előírt határidők betartását.
  • biztosítja a munkák során és azt követően az üzem és forgalombiztonságot;
  • részt vesz a munkaterület átadás-átvételi eljárásokon;
  • előkészíti és részt vesz a műszaki átadás-átvételi eljárásokon;
  • pályafelügyeletet gyakorol szükség esetén;

Munkakörhöz tartozó elvárások:

Iskolai végzettség:  állami középfokú és vasúti felsőfokú végzettség;

Szakképzettség: szakirányú technikusi végzettség

Vasúti szakvizsga: felsőfokú pályaépítési és fenntartási szaktanfolyam, E 101, 13/A Forgalmi vizsga, Műszaki vizsga

Gyakorlati idő: 1 éves vasútépítési, fenntartási és felújítási területen végzett szakmai gyakorlat;

Egyéb (munkakörrel kapcsolatos) információk, további elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel),
  • mobilitás, külső területen végzendő és éjszakai munkavégzés;
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
  • Precizitás és felelősségérzet,
  • Problémamegoldó készség,
  • Terhelhetőség,
  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság, határozott fellépés,

Előny: Felelős műszaki vezetői jogosultság

 Juttatások: Bér: Megegyezés szerint + Cafeteria

 Munkavégzés helye, ideje:

  • Pécs divízió, Gyékényes főépítésvezetőség (1 fő)
  • Pécs divízió, Dombóvár főépítésvezetőség (1 fő)

Jelentkezés: Szakmai önéletrajz megküldését, valamint a végzettségek, képzettségek másolatait várjuk, jövedelem igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Baranya
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő