www.cvonline.hu

Művezető

  • A hirdetés 1085 napja lejárt

Művezető

munkakörbe keresünk útépítő kivitelezői gyakorlattal rendelkező szakembert azonnali kezdéssel.

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye, főként Debrecen és környéke.

Számítástechnikai felhasználói szintű gyakorlat és B kategóriás jogosítvány szükséges.

Feladatkör:

  • útépítési munkák műszaki irányítása,
  • munkafolyamatok szervezése; tehergépjárművek, munkagépek, kivitelező csoportok irányítása,
  • kapcsolattartás a megrendelőkkel

Elvárások:

  • min. 1 év szakmai tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • 20 éves magántulajdonú építőipari cégnél fiatalos munkakörnyezet,
  • versenyképes juttatások,
  • gépkocsi

Jelentkezés: az alábbi email címen.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő