www.cvonline.hu

MŰVEZETŐ

  • Company_icon DMRV Dunamenti Regionális Vízmű Zrt.
  • Location_icon Szentendre, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.

Fenntartási Főmérnöksége

MŰVEZETŐ
(határozott időre)

munkakörbe munkatársat keres, szentendrei munkavégzési hellyel.

Feladatai:

  • Hálózati hibaelhárító és karbantartó csoport irányítása,
  • Ivóvízhálózaton jelentkező hibaelhárítási, karbantartási és építési feladatok ütemezése, szervezése, elvégzése,
  • Munkalap nyilvántartó rendszer napi szintű kezelése, adatok visszatöltése,
  • Vízmérőcsere faladatok szervezése, irányítása,
  • Úthelyreállítások nyilvántartása, megrendelése, ellenőrzése, valamint reklamációk, és kapcsolódó garanciális igények ügyintézése,
  • Gépjárművek műholdas nyomkövető rendszerének napi szintű használata,
  • Egyéb adminisztrációs, műszaki elemzési feladatok ellátása.

Feltételek:

  • Műszaki szakirányú középiskolai / technikusi végzettség,
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
  • Legalább 2 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Önálló és precíz munkavégzés,
  • Nagy munkabírás, terhelhetőség, határozott fellépés.

Előnyt jelent:

  • Mélyépítő technikus végzettség,
  • Víziközmű szolgáltatásban szerzett szakmai tapasztalat,
  • E-építési napló vezetésben való jártasság.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, végzettséget igazoló bizonyítvány másolatával, bérigény megjelölésével 2017. december 19-ig az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Szentendre
Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építési menedzser, Karbantartó, Művezető
Mérnök / Műszaki > Technikus
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű