www.cvonline.hu

Művezető

  • A hirdetés 73 napja lejárt

Miskolci kábelipari termelő vállalat 3 műszakos munkarendbe keres munkavállalókat

művezetői

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • A munkavállalók irányítása az adott termelési területen
  • Az érvényben lévő technológiai és minőségbiztosítási előírások betartatása
  • A termékek folyamatos anyagáramlásának és azonosítottságának biztosítása az egyes termelési egységek között
  • A munka- és tűzvédelmi, valamint környezetvédelmi szabályok munkavállalókkal történő betartatása, az üzemi rend biztosítása
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása (létszámterv készítése, jelenléti ív vezetése, szabadságok kiadása)

Elvárások:

  • Gyártó cégnél szerzett műszakvezetői tapasztalat
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Önállóság, felelősségteljes munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó szervezőkészség
  • Pontosság, precízség
  • Elkötelezettség
  • Felelősségtudat

Juttatások:

  • versenyképes alapfizetés
  • havi bónusz
  • munkaruha biztosítása
  • tisztasági csomag
  • hosszútávú munkalehetőség

Részletes szakmai önéletrajzot az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Miskolc
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő