www.cvonline.hu

Művezető

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 1071761

Nagy hagyományokkal rendelkező, világpiaci vezető műanyagipari csoport magyarországi leányvállalata számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • a műszakjában lévő dolgozók (kb. 10 fő) beosztása, irányítása, ellenőrzése,
  • műszak átadása, átvétele az előző ill. a következő műszakvezetőnek, műszakvezetőtől,
  • heti, napi termelési terv egyeztetése a termelés vezetővel, ez alapján a heti gyártás szervezése,
  • a termelő berendezések hatékony kihasználása, munkafolyamatok hatékony szervezése, (termékek gépekre osztása, csomagolás megszervezése, létszám tervezése),
  • a termelési követelmények mennyiségi és minőségi betartásának biztosítása,
  • munkabiztonsági, higiéniai szabályok betartatása, betartatása,
  • javaslattétel a termelési folyamatok fejlesztésére, optimalizálására.

Elvárások:
  • érettségi bizonyítvány,
  • minimum 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • jó kommunikációs és problémakezelő képesség,
  • igény a pontos, precíz és a magas minőségű munkavégzésre,
  • képesség a megfelelő munkahelyi légkör és a csapatmunka kialakítására,
  • folyamatos 3 műszak vállalása.

Előnyök:
  • Berettyóújfalui vagy környéki lakóhely előnyt jelent.

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a megadott email címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Berettyóújfalu

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Hajdú-Bihar