www.cvonline.hu

Művezető

  • A hirdetés 159 napja lejárt

Művezető

FELADATA:

Jellemzően Szigetszentmiklóson és vonzáskörzetében lévő építkezéseinken helyszíni művezetői feladatok ellátása, a munkák szervezése, összehangolása, irányítása, ellenőrzése. Anyagszükséglet jelzése az iroda felé,  illetve kisebb anyagbeszerzés. Építési műszaki ütemezés, a minőség, a határidő és a költségkeret figyelembe vételével.

  • kapcsolattartás az irodai műszaki előkészítővel,
  • saját dolgozói létszám és az alvállalkozók munkájának irányítása, folyamatos ellenőrzése,
  • a technológiával, munkavédelemmel, minőséggel kapcsolatos követelmények betartása és betartatása,
  • az alvállalkozók teljesített munkájának igazolása,
  • az építési területre érkező anyagok minőségi és mennyiségi átvétele

ELVÁRÁSAINK:

  • kivitelezésben, a fenti feladatkörben szerzett minimum 3 éves gyakorlat,
  • szakirányú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány,
  • jó problémamegoldó, konfliktuskezelő készség,
  • önállóság, terhelhetőség,
  • minőségi, precíz munka iránti elkötelezettség, a cég érdekeinek képviselete,

ELŐNYT JELENT:

  • felsőfokú vagy technikusi végzettség, felelős műszaki vezetői illetve műszaki ellenőri végzettség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes fizetés,
  • kellemes munkakörnyezet,
  • fejlődési lehetőség,
  • egy 15 éve stabilan működő cégben hosszú távú munkakapcsolat,

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő