www.cvonline.hu
Művezető
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.04.02.
Jelentkezési határidő: 2016.04.08.
Hirdetés azonosító: 1008132
lejárt
Művezető

(Heves
Heves

Pozícióleírás
Megbízó cégünk egy nemzetközi szinten elismert, pneumatikai komponensek és rendszerek gyártásával foglalkozó nagyvállalat. Az ő csapatukba keresünk most munkatársat az alábbi pozícióba:

Művezető

Feladatok:
- Kis sorozatszámú, pneumatikus termékek gyártásának irányítása,
- termelési minőségi és mennyiségi kritériumok teljesítésének biztosítása,
- 20-40 fős csoport teljeskörű irányítása,
- fejlesztési, termékbevezetési projektek támogatása,
- társosztályokkal való aktív, szoros együttműködés.

Munkavégzés helye: Eger

Követelmények
- Gépészmérnöki végzettség,
- gyártásban, vezetésben szerzett 2-3 év tapasztalat,
- önállóság, szervezőkészség, határozott fellépés.

Előnyt jelent:
- Középfokú, aktív angol vagy német nyelvtudás,
- SAP ismeret,
- TS ISO ismeretek

Amit a cég kínál:

- Versenyképes fizetés,
- cafatéria és egyéb béren kívüli juttatások,
- multinacionális környzetet,
- fiatalos csapat.