www.cvonline.hu

Művezető - Tatabánya

  • A hirdetés 948 napja lejárt

Feladatkör:
A műhelyben folyó termelés szervezése, határidők és minőségi követelmények betartatása.

Végzettség:
Minimum műszaki technikusi képesítés.

Szakmai tapasztalat:
Termelésben, emberek irányításában szerzett vezetői gyakorlat.

Informatika:
felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Acélszerkezetek gyártásában, anyagismeretben, hegesztésben való jártasság. B° 200-220.000 Ft-os bér vállalása.

Műszaki területre

Megjegyzés:
Nagymultú, családias, magyar tulajdonú cég.
Egyéb hasonló állások Önnek
Értékesítő, műszaki tanácsadó

Elero Kft.

Tarts lépést a világgal, csatlakozz csapatunkho...
Budapest, Pest

Műszakvezető Pest megyében (állattenyésztési területre) INTS/13/46

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.

Főbb feladatok: Koordinálja a közvetlen irányí...
Pest

Műszaki szakelőadó II. (ingatlan) - termesztésvezető - Budapest

Magyar Államvasutak Zrt.

MÁV-csoport MÁV Zrt. Műszaki szakelőadó II. (i...